Sanal Market Nedir?

Ürün Arama
Sipariş etmek istediğiniz ürünleri, ana sayfa üstündeki “Arama” alanı yardımıyla ürünün ismini yazarak kolayca arayabilirsiniz. Arama sonucunda çıkacak ürünlerden sipariş etmek istediklerinizi sepete ekle butonuyla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sipariş Oluşturma
Ana sayfada yer alan reyonlar arasında gezinerek ya da sayfanın üstündeki arama alanına ürün ismini sipariş etmek istediğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz.

Sipariş Tamamlama
Ana sayfada yer alan reyonlar arasında gezinerek ya da sayfanın üstündeki arama alanına ürün ismini yazarak sipariş etmek istediğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, siparişinizi tamamlamaya geçmeden önce “Sepetim” butonuyla sepetinizi görüntüleyebilirsiniz. Sepet sayfasında, sepetinizi silebilir, sepetinizdeki ürünleri silebilir, adet/kg. güncellemesi yapabilir ya da “Alışverişe Devam” butonuyla yeni ürün ekleyebilirsiniz. “Alışverişi Tamamla” butonuyla siparişinizi tamamlama işlemine başlayabilirsiniz. Teslimat adresi ve fatura bilgilerinizi girdikten sonra siparişiniz ile ilgili ek bilgileri yazabilirsiniz. Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve koşulları kabul ettiğinizi işaretleyerek siparişinizi sonlandırabilirsiniz. Toplam sipariş tutarınızı, var ise indirimlerinizi ve ödeyeceğiniz tutarı görebilirsiniz.

Stok Durumu
Bir Maxi mağazasında bulabileceğiniz birçok ürün, Maxi Sanal Market’te de bulunmaktadır. Maxi Sanal Market'te online stok sistemi kullanıldığı için adres ekranında yapacağınız seçimle bulunduğunuz ya da siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren mağazanın stoklarına bağlanırsınız.

Siparişin Onaylanması
Sipariş sonlandırma işleminizden sonra, siparişinizin hazırlanacağı mağazaya oluşturduğunuz siparişiniz sipariş numaranız ve sipariş bilgilerinizle beraber ulaşmakta ve Sanal Market ekibimiz tarafından ürünleriniz hazırlanarak, siparişiniz onaylanmaktadır.

Sipariş İptali
Oluşturduğunuz ve kapıda ödeme olarak tamamladığınız siparişinizi sipariş teslimat grup saatinizden 1 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz. Siparişinizi, teslimat grup saatlerinden önce bilgi ve danışma hattımızı arayıp Sipariş ID numaranız ile iptal edebilirsiniz.

Mağazadan Teslimat
Maxi Sanal Market’ten vereceğiniz siparişleri tercih ettiğiniz saat grubu içinde Maxi mağazalarından da teslim alabilirsiniz. Mağazadan Teslimat için Maxi Sanal Market'ten alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra siparişinizi bitirme aşamasında Teslimat ekranında, Siparişinizi Hakkında Belirtmek İstedikleriniz bölümüne yazarak belirtebilirsiniz.

Maxi Sanal Market © 2020 | Nefa Ajans